HTML Yönetim paneli nasıl kullanırım?

HTML Yönetim paneli nasıl kullanırım?

Siteniz şuan da hangi görünümdeyse, o görünümde size teslim ediyoruz. Tek farkı site üzerinden değişiklik yapabileceksiniz. HTML Yönetim Panelini 2 saatte hazır hale getiriyoruz. Aşırı bir içerik yoksa (100'den az ürün) aynı gün ister sizin sunucunuzda, ister bizim sunucumuzda yayınlıyoruz.

Rakiplerimize göre en önemli özelliğimiz bir sınırımızın olmaması . Firma sloganımız, "Neden Olmasın" burada devreye giriyor. 

Site yayına girdikten sonra (Yönetim Panelli) destek ekibimiz size ulaşacak, size bir eposta ve şifre verecektir. Siz bu eposta ve şifre ile giriş yapabileceksiniz. Giriş yaptıktan sonra eğitim istediğiniz takdir de destek ekibimiz size 7/24 yardım edecektir. Ne yapmak istediğimizi bildikten sonra , siteye içerik eklemek çok basit! Birden fazla kişiyi kayıt edebilir, sitenize müdahele etmesini sağlayabilirsiniz.

İster telefondan,ister tabletten ister bilgisayardan. Yeter ki güncellemeye yetkisi olsun. Her yerden ekleme-çıkarma yapabilirsiniz.


Son Projeler

HTML Yönetim Paneli

Kodlama da sınırımız yok! "Bizim panelimize uymuyor,bizim panelimiz de maalesef yok" gibi sözlere son veren, Yönetim Paneli yazılımlarında bizimle çalışan değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.